Професійний акаунт
3
Роки досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
32
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
210
Останній візит на сайт
сьогодні
Специалист по подбору загородной недвижимости. Дома, дачи, участки.
Таунхаусы.

Продаж будинків (21)

  • 49 999 $
    244 $/м²

    Лелека

    205 / 73 / 25 м²
    2 поверхи
    6 сот
    4 кімнати
    сьогодні
    Продається 2-поверховий будинок у Сухому Лимані. * кооп «Лелека» (Аист) * ділянка із садом 6 соток * загальна площа будинку 205 метрів, житлова 73, розпланований на 4 кімнати * гараж у будинку та на ділянці * вид на лиман Телефонуйте, узгодимо показ
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 150 000 $
    750 $/м²

    Надежды

    200 / 90 / 40 м²
    2 поверхи
    10 сот
    4 кімнати
    сьогодні
    🏡 Продається просторий будинок в районі Золотої Горки (Чорноморка) 🔹 ділянка 10 соток, зона барбекю, розарій 🔹 будинок 2 поверхи, розпланован на 4 спальні, вітальню, два санвузли, спортзал 40 метрів, дві кухні 24 та 15 метрів 🔹 класичний ремонт 🔹 індивідуальне газове опалення 🔹 гараж 25 метрів з ямою 🔹 ідеальний варіант для проживання двох сімей, батьки-діти Телефонуйте, погодимо показ
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 130 000 $
    1 300 $/м²

    Котляревського вул.

    100 / 50 / 15 м²
    1 поверх
    3 сот
    3 кімнати
    сьогодні
    🏡 Продається будинок на Слободці 🔹 ділянка 3 сотки, зона барбекю 🔹 на ділянці дуплекс та гостьовий будиночок 2 поверхи 🔹 розпланован на кухню, вітальню та дві окремі спальні, є вбиральня, санвузол 🔹 якісний сучасний ремонт 🔹 залишаються меблі та техніка 🔹 світло 3 фази, індивідуальне газове опалення Телефонуйте, погодимо показ
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 130 000 $
    605 $/м²

    Людмили Гінзбург пров. (Щорса)

    215 / 130 / 32 м²
    2 поверхи
    6 сот
    5 кімнат
    сьогодні
    🏡 Продам будинок на Слобідці з капітальним ремонтом. 📌 Площа ділянки 6,8 соток (держакт). 📌 2 поверхи, загальна площа 216 кв. м. 1-й поверх: коридор, кухня-вітальня 31,5 кв. м, санвузол, кімната, гардеробна, спуск у підвал. 📌 2-й поверх: 3 спальні, санвузол, гардеробна, вихід на терасу. 📌 Є підвал — 30 кв. м. 📌 Опалення АГВ, електрика та вода заведені в будинок. Асфальтований під'їзд, освітлена вулиця, не балка. 📌 Кримський черепашник і цегла. Телефонуйте!
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 85 000 $
    472 $/м²

    Виноградна 2-га вул.

    Відеотур
    180 / 43 / 22 м²
    2 поверхи
    5 сот
    3 кімнати
    сьогодні
    Продається 2-поверховий будинок у Хаджибейському районі 🔹 вул. 2-га Виноградна 🔹 Ділянка 5 соток, кадастровий номер 🔹 Загальна площа 180 кв.м, другий поверх під обробку 🔹 Розпланована на три кімнати, вітальню та кухню 🔹 Індивідуальне газове опалення 💰 Ціна 85 000 у.о Дзвоніть, пишіть про все розповімо та домовимся 🤝
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 125 000 $
    1 168 $/м²

    Польова

    107 / 50 / 25 м²
    2 поверхи
    3 сот
    4 кімнати
    сьогодні
    🏡 Продається 2-поверховий будинок 🔹 Червоний Хутір 🔹 діляка 3 сотки 🔹 загальна площа 107 метрів, розпланован на 4 кімнати, два санвузли 🔹 якісний ремонт 🔹 тепла підлога 🔹 опалення 2-контурний котел Ціна 125 000 у.о 💰 Телефонуйте, погодимо показ☎️
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 260 000 $
    2 167 $/м²

    Курортна

    120 / 65 / 30 м²
    2 поверхи
    3 сот
    3 кімнати
    2 дні тому
    Продається будинок в Совіньоні * ЖК Люстдорф * ділянка 3,5 сотки * двоповерховий будинок, загальна площа 120 метрів * ремонт, меблі та техніка * паркування з навісом * Перший поверх. Коридор з великими шафою купе, бойлерна з стелажом. Сан вузол Кухня студія та зал з виходом на зону барбекю. * Другий поверх велика тераса з електричною маркізою, та зоною відпочинку. * 800 метрів до моря Телефонуйте, погодимо показ
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 172 000 $
    1 042 $/м²

    Добрянського вул.

    165 / 100 / 25 м²
    2 поверхи
    3 сот
    6 кімнат і більше
    2 дні тому
    Продається затишний будинок в Авангарді. * ЖМ Добрий * ділянка 3 сотки * два поверхи * загальна площа 165 метрів * перший поверх – кухня (з виходом на терасу), вітальня, кабінет, бойлерна-пральня, коридор, спальня, санвузол з душовою кабіною * другий поверх – туалет, дві кімнати, ванна * на ділянці – басейн (3*7), ландшафт
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 112 000 $
    800 $/м²

    Тополина вул., 4

    140 / 50 / 45 м²
    2 поверхи
    1 сот
    4 кімнати
    2 дні тому
    Продается 2-этажный дом в районе Таврии Вузовской * участок 1.4 сотки * общая площадь 140 кв.м, распланирован на 4 комнаты и кухню-гостиную 46 метров * центральная канализация, свет разведен по дому, заведена вода, газ по улице. Теплый водяной пол. * установленный 2-контурный котел * дом под чистовую отделку * госакт, дом введен в эксплуатацию Звоните, согласуем показ
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 90 000 $
    375 $/м²

    Крайня вул.

    240 / 100 / 12 м²
    2 поверхи
    10 сот
    5 кімнат
    2 дні тому
    Продається 2-поверховий будинок у районі Ленселища (Авангард) * вул. Крайня * ділянка 10 соток * просторий будинок на два входи * загальна площа 240 метрів, на два входи * одна частина будинку з ремонтом * усі комунікації * є лазня Телефонуйте, узгодимо показ
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 127 000 $
    1 058 $/м²

    Берегова

    120 / 50 / 40 м²
    2 поверхи
    2 сот
    3 кімнати
    сьогодні
    🍀 Продається новий 2-поверховий будинок в Совіньоні 📌 СК Люстдорф, вул Берегова 📌 ділянка 2 сотки 📌 загальна площа 120 метрів, розпланован на кухню-вітальню 40 метрів та три окремі спальні 📌 5 хвилин до моря 📌 право власності на ділянку 📌 затребувана локація 💰 Ціна 127 000 у.о Дзвоніть, пишіть про все розповімо та домовимся 🤝
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 185 000 $
    617 $/м²

    Долгая

    300 / 120 / 30 м²
    4 поверхи
    1 сот
    4 кімнати
    2 дні тому
    Продается коттедж на 16 ст. Б.Фонтана * ул Долгая/Бабушкина * общая площадь 300 метров, каждый уровень 75 метров * первый этаж 75 м. Гараж, прихожая, кухня студия 30м. * 2 этаж, две спальни, туалет, ванная 8кв.м. * 3 этаж-две спальни, два санузла * Чердак. * Все городские коммуникации. До моря 10 минут пешком. Звоните, согласуем показ
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 1 175 000 $
    1 679 $/м²

    Південна

    700 / 300 / 120 м²
    3 поверхи
    8 сот
    6 кімнат і більше
    2 дні тому
    Продается дом в Совиньоне * Выполнен по авторскому проекту в дворцовом стиле, инкрустирован деревом, мрамором и витражами в технике Тиффани * Художественные работы - лепка, роспись выполнены известным художником. * В доме 5 спален - каждая имеет свой санузел и гардеробную. * Дом мебелирован итальянской мебелью и готов к проживанию. * Имеется бомбоубежище. * Двор облагорожен, 8 соток земли. * Имеется 2 бассейна - внутренний и снаружи, сауна и бильярд.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 275 000 $
    2 926 $/м²

    Висоцького вул.

    94 / 45 / 30 м²
    1 поверх
    5 сот
    3 кімнати
    2 дні тому
    Продається новий одноповерховий будинок з басейном * с.Фонтанка * Ділянка 5 соток * Загальна площа 94 метри * Дизайнерський ремонт * Повна комплектація Ціна 275 000 у.о Дзвоніть, пишіть про все розповімо та домовимся
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 25 000 $
    208 $/м²

    Горіхова

    120 / 60 / 12 м²
    2 поверхи
    6 сот
    5 кімнат
    2 дні тому
    Продается 2-этажный дом на Сухом Лимане * дачный кооператив * участок 6 соток с садом * общая площадь 120 метров, распланирован на 5 комнат, кухню и кладовую * есть печь * свет заведен в дом, вода и газ на участке * гараж под домом * на участке колодец Звоните, согласуем показ
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 91 999 $
    1 227 $/м²

    Набережна вул.

    75 / 36 / 14 м²
    2 поверхи
    2 сот
    3 кімнати
    2 дні тому
    Продается 2-этажная дача с видом на море * рн Дачи Ковалевского * участок 2 сотки * общая площадь 75 метров, * три уровня, распланирован на три комнаты по 12м, два отдельных входа, кухня 14 метров, санузел * ремонт, мебель и техника * теплый пол, кондиционер * собственная терраса 15 метров * в доме заведен водопровод и канализация и свет, газ по улице * право собственности на дом Звоните, согласуем показ
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 100 000 $
    417 $/м²

    Шевченка

    240 / 120 / 40 м²
    2 поверхи
    15 сот
    5 кімнат
    2 дні тому
    Пригород Одессы Овидиопольский район с.Барабои Участок 15 соток, сад, виноградник В продаже новый двухэтажный дом Общая площадь 240 метров, Классический ремонт, продажа с мебелью и техникой Есть гараж, теплый подвал Двор выложен плиткой 30 км от города Звоните, согласуем показ
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 55 000 $
    367 $/м²

    СК Чайка

    150 / 75 / 30 м²
    2 поверхи
    4 сот
    3 кімнати
    2 дні тому
    Продается 2-этажная дача в Алтестово * кооператив Чайка * участок 4 сотки * общая площадь 150 метров * отличное состояние * есть отдельностоящая баня * сад с фруктовыми деревьями * 35 км от города Звоните, согласуем показ
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 37 000 $
    698 $/м²

    Політкаторжан вул.

    53 / 25 / 9 м²
    1 поверх
    2 кімнати
    2 дні тому
    Продаются два отдельных домика у моря * статус квартиры на земле * в 200 метрах от центрального пляжа Черноморки * новые коммуникации: электрическая проводка, вода и канализация * 1-й дом – зимнего типа. Единое пространство "студия" площадью 27 кв.м. + балкон + подвал 10 кв. * 2-й дом (напротив) – летний. Но даже зимой, при электрическом отоплении, в нем удобно жить. Площадь – 26 кв.м. Под зданием – небольшой погреб со стеллажами. В нем удобно хранить консервацию. В таком доме (за счет печи с варочной поверхностью) не страшны никакие отключения. Новым владельцам может остаться вся мебель + напольный кондиционер в летнем
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 100 000 $
    278 $/м²

    Шевченка

    360 / 135 / 18 м²
    2 поверхи
    10 сот
    5 кімнат
    2 дні тому
    🏡 Продається просторий будинок на ст Усатово 📌 вул.Шевченка 📌 ділянка 10 соток 📌 двоповерховий будинок 360 метрів, розпланован 6 кімнат, простора кухня 18 метрів 📌 житловий перший поверх, є підвал з гаражем 📌 стелі 3 метри 📌опалення газовий котел, світло 3 фази Телефонуйте, погодимо показ
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 32 000 $
    582 $/м²

    Центральна вул.

    55 / 25 / 10 м²
    1 поверх
    10 сот
    2 кімнати
    2 дні тому
    Продається будинок у Великодолинському (Велика Долина) * у селі, не кооператив * ділянка 10 соток * загальна площа 55 метрів, є мансардний поверх * усі комунікації Телефонуйте, узгодимо показ